Featured

Stylizacja świąteczna: w odcieniach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona purpura i błyszczące srebro i złoto to odcienie najczęściej łączone z fetami. Stylizacja świąteczna również bywa utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja okolicznościowa bazuje na bordo sukience wykończonej czarną koronką. Pas i biodra eksponuje okazała baskinka, a dekolt wycięty w kształt serca zwraca uwagę na biust. Sukienka jest erotyczna, ale nie odkrywa zbyt wiele, a dzięki stonowanej długości za kolana akcentuje najbardziej zgrabne partie nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych detali, jako dodatek zalecamy nasycone zielone buty na obcasie wyszywane cekinami w jednakowym barwie i ozdobione oszałamiającą kokardką – dzięki nim z pewnością zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do odcieni choinki i śniegu nawiązuje również biżuteria.
etno-297x417
Polecamy zestaw łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków oraz pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie staną się alternatywą dla szmaragdów, czyli standardowych, zielonych kamieni. Dekoracja okolicznościowa ma także niewielką kopertówkę – w tym przypadku proponujemy czarne, skórzane pudełeczko pokryte srebrnym, przeplatanym szlaczkiem. Dekorację w barwach choinki obowiązkowo musi uzupełnić czerwona szminka I zdecydowany manikiur w takim samym kolorze lub barwie połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wieczorowe