Featured

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Written by : , Category : Uncategorized , Date : Listopad 7, 2018 , Możliwość komentowania Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa. została wyłączona

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie stanowiła w sum zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by poczuć pełną satysfakcja z seksu i uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż toż nie kłopot, to również wiesz, że nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się toż głównie, ona że w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być wynikiem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele istnieje możliwość, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze swoją partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może dokonać, że będziesz w stanie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem kuracji. Ten kolejny czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był okazja kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Tylko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminax

Fem max