Featured

Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

Written by : , Category : problemy z potencją , Date : Grudzień 23, 2014 , Brak komentarzy do Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, więc można przyjąć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w życiu każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy braku erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem ze wzwodem powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy zaburzenie występuje przynajmniej w 75% prób i trwa to przez dłuższy czas. Chwilowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Niżej przedstawiamy najczęstsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Stres i przemęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie posiadać siły oraz humoru na seks. Warto wtedy zadbać o unikanie sytuacji stresowych, odprężenie kamagra w zelu i normalne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do członka i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 badanych prowadzi do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra tanio