Featured

Przyczyny niepełnej erekcji

Written by : , Category : problemy z potencją , Date : Styczeń 8, 2015 , Brak komentarzy do Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są wstydliwym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) wspominać o tym kłopocie, ale nawet sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia erekcji to poważny sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą wiedzieć, że są to schorzenia do wyleczenia. Należy jedynie przełamać opór i zgłosić się do lekarza. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to bardzo częste przypadłości. Dotyczą około 10% męskiej populacji. Kłopot wzmaga się, ponieważ zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Notuje się wzrost zachorowań na
cialis w zelu cukrzycę, dolegliwości układu krążenia oraz depresje. Kłopoty ze wzwodem mogą dotykać panów w dowolnym wieku. Różne będą przyczyny zaburzeń.

U młodych mężczyzn, tj. przed 30. zaburzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn kłopoty mogą być wynikiem różnych dolegliwości. Zaburzona erekcja albo jej brak mogą być wywołane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis