Featured

Proste? To do działania, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest zgodna z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednakże instynkt seksualny, choć jest sprawą ducha, uwarunkowany jest również od potencjału organizmu. erekcja
Toteż poza troską o właściwą oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, aby sprostało zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta oraz odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości wzwodu, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby wymienić parę własnych, które sprawiają, iż apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ulubiony sposób odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie smacznego i wymyślnego posiłku: miło i spokojnie albo czynnie oraz ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Mniejsza z tym jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, ważne aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra cena