Featured

Kilka trików na silniejszy wzwód

Written by : , Category : problemy z potencją , Date : Marzec 14, 2015 , Brak komentarzy do Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, że faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów z erekcją w porównaniu tania levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać zauważalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest przeważnie zmęczony. Musi zregenerować siły. Zatem szalenie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest potencja zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest bardzo ważny.