Featured

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn należy pobudzać zakończenia nerwowe zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Zabieg można rozpocząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i z czasem regulować moc ucisku. Każdą ze stóp trzeba uciskać przez około 5 minut.
Kobiety mocniej reagują na pobudzanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest dobrym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą przez to penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie seksualne viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra