Featured

Kamagra to rewolucyjny środek

Written by : , Category : problemy z potencją , Date : Grudzień 5, 2014 , Brak komentarzy do Kamagra to rewolucyjny środek

Największy konkurent Viagry, tak o leku Kamagra mówią nie tylko eksperci z dziedziny farmaceutyki, ale też sami klienci. Następny lek, który stymuluje męskie możliwości, rozwiązując trudności z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę gospodarczą Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji czynnej. W przypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (identyczny składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod postacią cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, korygując przepływ krwi oraz intensyfikując popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny środek – obejmuje sprecyzowaną dawkę substancji aktywnej, która pozwala na poprawę erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej wykorzystywać przy kłopotach z sercem lub ewentualnie układem krążenia. Kamagry nie wolno zażywać też z innymi lekami bądź też alkoholem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed planowanym seksem. Uwaga – alkohol oraz tłuste potrawy efektywnie obniżają skuteczność leku, właśnie dlatego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi czynnikami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek wolno zażywać obojętnie od pory dnia – niemniej jednak przerwy między przyjęciem leku muszą być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także sprawiać efekty uboczne. Zaczerwienienie skóry czy też potliwość – to najczęstsze objawy. Należy skonsultować się z doktorem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku warto sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Ważne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed zaczęciem współżycia niezbędna jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, zapewniając mężczyźnie należytą erekcję oraz wykluczając kłopoty z przedwczesnym wytryskiem. Lek ten został dogłębnie sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli w następstwie tego zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje komplikacje z erekcją. Serdecznie zapraszamy do kupna środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie oraz każdego innego mężczyzny – specyfik jest już w ofercie oraz czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra zel