Featured

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Written by : , Category : problemy z potencją , Date : Marzec 13, 2015 , Brak komentarzy do Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce kochać?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co owocuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Inne schorzenia, które
viagra bez recepty mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich korzyściach potencja
jak też o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Współcześnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub szkodliwe nawyki, takie jak palenie papierosów, niezdrowa dieta, brak snu oraz inne podobne okoliczności. Zastanów się nad zmianą stylu życia, zerwij z tytoniem, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.