Featured

Brak erekcji – jakie moga być tego powody. 

 

Wśród najczęstszych powodów pojawienia się kłopotów z erekcją moglibyśmy wymienić:

 

1) Kiepska dieta – jeśli objadamy się przede wszystkim śmieciowym jedzeniem, tłustym, w naszym typowym menu nie ma zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie dziwmy się, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności sportowej, bierny tryb funkcjonowania – o ile to najzupełniej typowe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednakowoż nie ma wymówki dla takich osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na schorzenia serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu również z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to potem może wkraść rutyna. A jak wiadomo, rutyna niemalże zabija. W tym celu trzeba porozmawiać z własną partnerką, spytać czy byłaby w stanie trochę bardziej urozmaicić pożycie seksualne. Godne uwagopowabne ubrania, być może jakieś sex zabawki, produkcje
erotyczne
czy przebieranki. Możliwości, dzięki którym nasze pożycie seksualne będzie lepsze jest dużo.

 

5) Wielki stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są stałym elementem naszego życia, lecz w końcu nikt nie mówi, że musimy reagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować swoim życiem, aby w żadnym razie nie dochodziło do takiej sytuacji, w której to stres zniszczy nam zarówno dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-levitra

kamagra zel