Featured

Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Written by : , Category : moda , Date : Lipiec 26, 2014 , Brak komentarzy do Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Biała bluzka i czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki wyrafinowanym tkaninom i ozdobom.
W tym komplecie biała bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany wzór oraz jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo zgięte, lecz nieskomplikowane i usztywnione, co od razu dodaje koszuli szyku. Stylizacja wyrafinowana bywa podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny model z tkaniny. Takowa tkanina daje jej trochę ekstrawaganckiego stylu oraz przekonuje, że nosząca ją dziewczyna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy błyszczące, srebrne buciki o trendy, głęboko wyciętym kroju i z asymetrycznym, wydłużonym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Niepowtarzalne buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia mnóstwo łączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w dłoni czy na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do shopów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę danej rzeczy przekierowuje na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html